FT267/2-14
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Plastdæksel til FT267/2-14 rød
Varenummer: TP267/2-14
Hand wheel complete, Tognella
Varenummer: VOL267/2-14R
A
M20x1,5
B
14 mm
C
11 mm
CH
27 mm
D
15,5 mm
Dimension F
27 mm
E
26,5 mm
Flow Nominel
15 lpm
G
42,5 mm
H
68,5 mm
L
7 mm
Mærke navn
Tognella
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
320 bar