FT1251/5-38
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
FT1251/5-38
Drøvle/kontraventil 3/8 BSP indv, Tognella maks. 210 bar
A
G 3/8 BSP
B
13 mm
C
64,5 mm
CH
22 mm
D
69 mm
Dimension F
27 mm
E
7 mm
Flow Nominel
30 lpm
G
12,5 mm
Gevind
G 3/8 BSP
H
M20x1
L
15 mm
Materiale
Messing
Mærke navn
Tognella
Overfladebehandling
Forniklet
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
210 bar