FT10-1-IGF08
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
DN
10 mm
Flow Nominel
80 lpm
Gevind indvendig
G 1/2 BSP
ISO størrelse
10
Materiale
Stål
Model kode
FT10-1-IGF08
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
Størrelse
3/8 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
550 bar
Tryk sprængning min.
1400 bar