FISNV42L35L
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
FISNV42L35L
Omvendt samler - ø42L x ø35L
Specifications
Dimensions and shipping
D3
28 mm
D4
28 mm
Diameter rør
42 - 35 mm
Dimension D4
28 mm
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L1
53 mm
L2
59,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-SNV-42/35L-V-W3-DKO
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
60 mm
S2
50 mm
Serie
L
Serie 1
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
0 °
d1
42 mm
d2
35 mm