FISNV35L22L
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
FISNV35L22L
Omvendt samler - ø35L x ø22L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D3
17 mm
D4
17 mm
Diameter rør
35 - 22 mm
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L1
49,5 mm
L2
53,9 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-SNV-35/22L-V-W3-DKO
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
50 mm
S2
36 mm
Serie
L
Serie 1
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
0 °
d1
35 mm
d2
22 mm