FISNV22L18L
Package size:
1 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
FISNV22L18L
Omvendt samler - ø22L x ø18L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D3
13 mm
D4
13 mm
Diameter rør
22 - 18 mm
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L1
45 mm
L2
47,8 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-SNV-22/18L-V-W3-DKO
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
36 mm
S2
32 mm
Serie
L
Serie 1
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
0 °
d1
22 mm
d2
18 mm