FISNV12L10L
Package size:
1 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
FISNV12L10L
Omvendt samler - ø12L x ø10L
Specifications
Dimensions and shipping
D3
6,5 mm
D4
6,5 mm
Diameter rør
12 - 10 mm
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L1
36,5 mm
L2
38,3 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-SNV-12/10L-V-W3-DKO
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
22 mm
S2
19 mm
Serie
L
Serie 1
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
12 mm
d2
10 mm