FH12-1-N1522
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
If you order this item, then FFH0872215F will be ordered instead.
A
M22x1,5
B
92 mm
D
38 mm
DN
12 mm
Diameter rør
15 mm
Flow Nominel
120 lpm
Gevind udvendig metrisk
M22x1,5
ISO størrelse
12
Materiale
Stål
Model kode
FH12-1-N1522
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
Serie
L
Standard ISO
ISO 16028
Størrelse
1/2 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
350 bar
Tryk sprængning min.
1300 bar
Trykeliminator
Nej
X
36 mm