FH12-1-IGF08
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Om du beställer denna artikel så kommer FF12-1-IGF08 bli beställd istället.
A
G 1/2 BSP
B
84 mm
D
38 mm
DN
12 mm
Gänga inv.
G 1/2 BSP
ISO storlek
12
Modell kod
FH12-1-IGF08
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
Standard ISO
ISO 16028
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
350 bar
Tryckeliminator
No
X
36 mm