FH10-1-N1522
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
A
M22x1,5
B
87,5 mm
D
32 mm
DN
10 mm
Diameter rør
15 mm
Flow Nominel
80 lpm
Gevind udvendig metrisk
M22x1,5
ISO størrelse
10
Materiale
Stål
Model kode
FH10-1-N1522
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
Serie
L
Standard ISO
ISO 16028
Størrelse
3/8 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
350 bar
Tryk sprængning min.
1300 bar
Trykeliminator
Nej
X
30 mm