FEGED06SM12WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
FEGED06SM12WD
Indskruning - ø6S indv x m12x1.5 - o-ringstætning
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
D1
6 mm
Diameter rør
6 mm
Dimension i
12 mm
Gevind indvendig metrisk
M12x1,5 MM
Gevind udvendig metrisk
M12x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
27 mm
Materiale
Stål
Model kode
VAD6MSWZN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S
17 mm
S1
17 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
800 bar
Vinkel
0 °
d1
M14x1,5
d7
17 mm
i
12 mm