DYSE-6/0.60U
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
71 varianter
Utvald variant:
DYSE-6/0.60U
Dyse u/hoved G, ø 0,60, messing
Specifications
Dimensions and shipping
Dysestørrelse
0.6 mm
Gevind udvendig metrisk
M6
Materiale
Messing
Mærke navn
Hydraspecma
Olieviskositet anbefalet
15 - 50 cSt
Tryk maks.
300 bar
Type
G
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
CHE
Intrastat code
Product information
Others has been looking for
Closing plug 1/4 WD
Closing plug 1/4 WD
Partnumber:
VSCHR1/4
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
08MEUP14 closing plug M14x1,5m
08MEUP14 closing plug M14x1,5m
Partnumber:
VSCH14
Min. order quantity is:
Closing plug M10x1, WD seal
Closing plug M10x1, WD seal
VSCH10
Closing plug 1/8" BSP, WD seal
Closing plug 1/8" BSP, WD seal
VSCHR1/8
Plug M14 x 1.5 Insex
Plug M14 x 1.5 Insex
08MEU14
Blanking plug for Ports 1.1/2 BSP WD seal
VSCHR11/2
Plug 1 BSP
Plug 1 BSP
08BPU16
Plugg Insex, Utv-G 1/4'', DIN 908
08BPU04
Plug 1/8 BSP
Plug 1/8 BSP
08BPU02
Plug 1" BSPT without collar
Plug 1" BSPT without collar