DYSE-3/0.60U
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
71 variants
Chosen variant:
DYSE-3/0.60U
Dyse u/hoved G, ø 0,60, messing
Specifications
Dimensions and shipping
Dysestørrelse
0.6 mm
Gevind udvendig metrisk
M3
Materiale
Messing
Mærke navn
Hydraspecma
Olieviskositet anbefalet
15 - 50 cSt
Tryk maks.
300 bar
Type
G
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
CHE
Intrastat code
Product information
Frequently bought together with
1/2" Kontraventil 0.5 bar
1/2" Kontraventil 0.5 bar
Partnumber:
VU-12
1 pcs
Dobbelt skærering ø 12 Mat. 1.4571
Partnumber:
DS12L/71
3/4" Kontraventil 8.0 bar
3/4" Kontraventil 8.0 bar
VU-34-80
Kontraventil-AISI316-Tognella 3/8
FT2260/6-38
Kontraventil-AISI316-Tognella 1/2
FT2260/6-12
Omløber ø12 M18x1,5 mat.1.4571 Mat. 1.4571
M12L/71
3/8 kontraventil, 0,5 bar
3/8 kontraventil, 0,5 bar
CA10
3/8" Kontraventil 0.5 bar
3/8" Kontraventil 0.5 bar
VU-38
1" Kontraventil 0.5 bar
1" Kontraventil 0.5 bar
VU-100
Dobbelt skærering ø 08 Mat. 1.4571
DS08L/71
3/4" Kontraventil 0.5 bar
3/4" Kontraventil 0.5 bar
VU-34
1/4" Kontraventil 0.5 bar
1/4" Kontraventil 0.5 bar
VU-14
Dobbelt skærering ø 25 Mat. 1.4571
DS25S/71
Kontraventil 3/4 justerbar 5-30 bar
LCA19/30
Kontraventil 1/2 udv. gevind åbningstryk 0,35 bar, WP350bar
VU12M
Kontraventil-AISI316-Tognella 3/4
Omløber ø8 M14x1,5 mat.1.4571 Mat. 1.4571
M08L/71
1.1/4" Kontraventil 1.0 bar
1.1/4" Kontraventil 1.0 bar