DTM06-12S
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
15 variants
Chosen variant:
DTM06-12S
Deutsch mini hunstik 12-polet A-key
Specifications
Dimensions and shipping
Antal stikben
12
Beskyttelsesklasse
IP 67
Diameter ledning maks.
1.3 mm
Diameter ledning min.
0.6 mm
Ensretter indbygget
Nej
Farve
Grå
Materiale
Termoplast
Overspændingsbeskyttelse
Nej
Pakningsmateriale
NBR
Stiktype
Deutsch
Strømstyrke maks.
7.5 A
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
Deutsch mini hunstik 12-polet A-key GRÅ
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
DIN-plug A cableplug 3pins+gro 2,0m cable 24VDC/AC. VDR+LED
Partnumber:
E453N2N20011
Min. order quantity is:
1 pcs
Deutsch socket 2-way
Deutsch socket 2-way
Partnumber:
DT06-2S
DIN-connector with rectifier 1
DIN-connector with rectifier 1
MPM132-09NI
DIN-connector with Led + diode 24v DC
S18209TC321
Deutsch mini female connector 12 pin B-key
DTM06-12SB
KONTAKT MPM DIN-A 5Mtr PUR 24V
KONTAKT MPM DIN-A 5Mtr PUR 24V
52P3N5001PC4H
DIN-plug 3pins+gro 15m cable 12/24/230V AC/DC
153N3N15K6R
M12 sensorcable, 4 pin. straight plug with 5m PUR cable
804000P03M050
AMP Junior Timer stik 2-pol m/5 mtr ledning
AMPJT2POL
CONTROLLER, ELEC. W/DIN CONNEC EDC 150 12-24V 1.5A