Atos magnetventil Cetop3 DHE-0751/2-X24DC m.magnetspole
Varenummer:
DHE0751/2-H
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Sensor-/actuator cable - SAC-3P- 3.0-PUR/A-1L-Z
Partnumber: 1434992
M05x030 DS bolt indv.6kt 12.9 DIN912
Partnumber: 9123705030
24Vdc coil DHE for din-connector
Partnumber: COE24DC
Plastmøtrik M18x1 DHE ventil
Partnumber: 6-OE-1011116
Antal veje/positioner
4/2
Forureningsgrad maks.
21/19/16 - ISO 4406
Model kode
DHE-0751/2-X24DC
Spænding
24 V
Temperatur maks.
+60 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm
Tryk T maks.
210 bar
Tryk maks.
350 bar