DE15RL/OAX
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
DE15RL/OAX
L-indskruning stilbar - ø15L x 1/2" BSP
Tilbehør (1)
M15L nut ø15 M22x1,5
Artikelnummer:
M15L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
15 mm
Gevind udvendig
G 1/2 BSP
Gevind udvendig metrisk
M22x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
XDE15RLOAZN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
250 bar