COZE-12DC
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
COZE-12DC
12VDC prop. spole for DHZE (standard)
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Atos
Current type
DC
Diameter inner
23.5 mm
Length
69 mm
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
30 W
Voltage
12 V
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,50 Kg
Net weight
0,50 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information