C1-45X55X07
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
C1-45X55X07
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
45 mm
Diameter udvendig
55 mm
H
7 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
160 bar