BK3-12LLA
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
BK3-12LLA
Blok/trevejshane-udv.M18x1,5/L BK3 12L 10 1123 1 LA gulkrom.
Reservdelar (2)
Tætningssæt for kuglehane BK3 DN10 1123
Partnumber:
BK3ALW10
Låseplade DN04-13 kuglehane
Partnumber:
LSW09
Specifications
Dimensions and shipping
Antal veje/positioner
3/2
B
32 mm
Diameter indvendig
10 mm
Diameter rør
12 mm
H1
38 mm
L
78 mm
L1
44 mm
Mærke navn
Pister Kugelhähne
Serie
L
Temperatur maks.
+60 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
400 bar