BFE15RL/OAX
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
BFE15RL/OAX
Vinkel indskruning 45° stilbar - ø15L x 1/2" BSP
Tillbehör (1)
Mutter 15L (M22x1.5)
Artikelnummer:
M15L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
45 °
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
15 mm
Material
Stål
Model code
XBFE15RLOAZN
Pressure max.
250 bar
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Safety factor
4
Sealing material
NBR
Series
L
Surface treatment
Zink-Nikkel belagt
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C