ARE15/050/V
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
ARE15/050/V
Atos trykbegrænsningsventil 3-50 bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Flow Nominel
75 lpm
Forureningsgrad maks.
21/19/16 - ISO 4406
Materiale
Stål
Model kode
ARE-15/050/V
Mærke navn
Atos
Olieviskositet anbefalet
15 - 100 cSt
Port P
G 1/2 BSP
Port T
G 1/2 BSP
Temperatur maks.
+60 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryk T maks.
50 bar
Tryk maks.
420 bar
Trykindstilling maks.
3 bar
Trykindstilling min.
3 bar
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
1,28 Kg
Netto vægt
1,28 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Links
Produkt datablad
Produkt datablad
Andre kigger på
Pressure relief valve - Atos ARE
Varenummer:
ARE06/350/V
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Single overcentervalve 1/2 VOSL/N1116/12/G5.p4/ac
Varenummer:
Check valve, Tognella
Check valve, Tognella
FT257/6-34
Double cross-line relief valve 3/8", V-VAIL 5-38/TS.S
3/8" Check valve 0.5 bar
3/8" Check valve 0.5 bar