ARE06/100/V
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
ARE06/100/V
Atos trykbegrænsningsventil 6-100 bar
Specifications
Dimensions and shipping
Flow Nominel
80 lpm
Forureningsgrad maks.
21/19/16 - ISO 4406
Materiale
Stål
Mærke navn
Atos
Olieviskositet anbefalet
15 - 100 cSt
Port P
G 1/4 BSP
Temperatur maks.
+60 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryk maks.
500 bar
Trykindstilling maks.
100 bar
Trykindstilling min.
6 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,97 Kg
Net weight
0,97 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Links
Produkt datablad
Produkt datablad
Andra tittar på
Single overcentervalve 1/2 VOSL/N1116/12/G5.p4/ac
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
Check valve, Tognella
Check valve, Tognella
Artikelnummer:
FT257/6-34
Double cross-line relief valve 3/8", V-VAIL 5-38/TS.S
3/8" Check valve 0.5 bar
3/8" Check valve 0.5 bar