98.02X3.53S
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
98.02X3.53S
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Akselin halkaisija
25 mm
Asennuslaippa
SAE-A2
Asennusreikä määrä
2
Halkaisija sis
98.02 mm
Kierrostilavuus
78 cm3
Kiilan leveys
8,0 mm
Kovuus
90
Lämpötila max.
+100 °C
Lämpötila min.
-35 °C
Materiaalin paksuus
3.53 mm
Ohjain ø
82,5 mm
Paineenpudotus jatkuva max.
160 bar
Pyörimisnopeus jatkuva max.
896 rpm
Reikien halkaisija ø
106.4 mm
Vuotoliitäntä
G 1/4
Väri
Sort
Vääntömomentti jatkuva max.
164 Nm
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
O-ring 90S
Andre kigger på
O-ring M36x2,0 28L face
O-ring M36x2,0 28L face
Varenummer:
OR-128L
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Varenummer:
110.72X3.53S
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm