5TIR112544
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR112544
SD25/6 boltsæt 6 sektioner
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
6
Flow Nominel
240 lpm
Længde
544 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
50 Nm
Tryk maks.
315 bar