5TIR112482
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR112482
SD25/5 boltsæt 5 sektioner
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
5
Flow Nominel
240 lpm
Længde
482 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
50 Nm
Tryk maks.
315 bar