5TIR112420
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR112420
SD25/4 boltsæt 4 sektioner
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
4
Flow Nominel
240 lpm
Længde
420 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
50 Nm
Tryk maks.
315 bar