5TIR112420
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR112420
SD25/4 boltsæt 4 sektioner
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
240 lpm
Length
420 mm
Number of sections
4
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
50 Nm