5TIR112234
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR112234
SD25/1 boltsæt 1 sektion
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal sektioner
1
Flow Nominel
240 lpm
Længde
234 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
50 Nm
Tryk maks.
315 bar