5TIR110458
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR110458
SD16/7 boltsæt 7 sektioner
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal sektioner
7
Flow Nominel
140 lpm
Længde
458 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
40 Nm
Tryk maks.
315 bar