5TIR110316
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR110316
SD16/4 boltsæt 4 sektioner
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
4
Flow Nominel
140 lpm
Længde
316 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
40 Nm
Tryk maks.
315 bar