5TIR110218
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR110218
SD16/2 boltsæt 2 sektioner
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
2
Flow Nominel
140 lpm
Længde
218 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
40 Nm
Tryk maks.
315 bar