5TIR108535
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
5TIR108535
SD6 boltsæt 12 sektioner
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal sektioner
12
Flow Nominel
45 lpm
Længde
535 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
30 Nm
Tryk maks.
315 bar