5TIR108345
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
5TIR108345
SD6 boltsæt 7 sektioner
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal sektioner
7
Flow Nominel
45 lpm
Længde
345 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
30 Nm
Tryk maks.
315 bar