5TIR108307
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
11 variants
Chosen variant:
5TIR108307
SD6 boltsæt 6 sektioner
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
6
Flow Nominel
45 lpm
Længde
307 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
30 Nm
Tryk maks.
315 bar