5TIR108269
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
5TIR108269
SD6 boltsæt 5 sektioner
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal sektioner
5
Flow Nominel
45 lpm
Længde
269 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
30 Nm
Tryk maks.
315 bar