5TIR108242
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR108242
DLS7/4, boltesæt Walvoil
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal sektioner
4
Flödeshastighet nominell LMin
75 lpm
Längd
242 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
30 Nm