5TIR108193
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
5TIR108193
SD6 boltsæt 3 sektioner
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
45 lpm
Length
193 mm
Number of sections
3
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm