5TIR108126
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR108126
DLS7/1, boltesæt Walvoil
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
1
Flödeshastighet nominell LMin
75 lpm
Längd
126 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
30 Nm