5TIR108126
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR108126
DLS7/1, boltesæt Walvoil
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
75 lpm
Length
126 mm
Number of sections
1
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm