5TIR108117
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
11 variants
Chosen variant:
5TIR108117
SD6 boltsæt 1 sektion
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
1
Flow Nominel
45 lpm
Længde
117 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
30 Nm
Tryk maks.
315 bar