32BP12/71
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
32BP12/71
Skotgennemføring, rustfri 3/4 BSP uden kontramøtrik
Accessories (1)
Kontramøtrik 3/4" BSP
Partnumber:
31BP12/71
Specifications
Dimensions and shipping
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
HEX 1
32 mm
L
66 mm
L1
16 mm
L2
37 mm
Materiale
Rustfrit stål
Materialekvalitet
AISI 316L
Mærke navn
Hydraspecma
R1
G 3/4 BSP
Tryk maks.
600 bar
Vinkel
0 °
ØC
16 mm