Spole D14E-24D-0.9A-DN
Spole D14E-24D-0.9A-DN
Varenummer:
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
22.2 mm
Effekt W
35 W
Længde
59 mm
Model
D14E
Model kode
D14E-24D-0.9A-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
24 V