155B4206
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
155B4206
El-fjernbetj. On/Off PVRES
Specifications
Dimensions and shipping
Aksel diameter
32 mm
Aksel notgang
10,0 mm
Antal montage huller
4
Boltcirkel
106.4 mm
Drænport
G 1/4 BSP
Fortrængning
80.5 cm3
Kontinuerlig effekt maks.
15.5 kW
Moment kontinuerlig maks.
240 Nm
Monteringsflange
Kvadrat 82,5
Reces
82,5 mm
Rotationshastighed kontinuerligt maks.
810 rpm
Trykfald kontinuerlig maks.
210 bar