Bremse RF2/32/DG-RF/288 Input OMR/OMP Output OMR/OMP ø25
…
Läs mer
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Moment bremsning
RF/2... 7 - 43 daNm
Moment statisk
31 - 34 daNm
Mærke navn
Reggiana Riduttori
Olieviskositet anbefalet
32 cSt
Olievolumen horisontal mont.
0.05 ltr
Olievolumen vertikal mont.
0.1 ltr
Tryk åbning max.
250 bar
Tryk åbning min.
18 - 20 bar
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
8,50 Kg
Nettovikt
8,50 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Länkar
Produktkatalog
Produktkatalog
Andra tittar på
Pakdåse OMT 65,0x45,0x7,0
Pakdåse OMT 65,0x45,0x7,0
Artikelnummer:
633B3201
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Bremse RF2/43/DG-RF/289 Input OMSS Output OMS ø32
Universal pakningssæt Orbital X
Pakningssæt OMEW
Pakningssæt OMEW
Pakningssæt t/OMR ser.5 25mm
Pakningssæt t/OMR ser.5 25mm
Bremse RF5/85/RR310-710/OMTS
Bremse RF5/85/RR310-710/OMTS
Pakningssæt t/OMR 32mm
Pakningssæt t/OMR 32mm