DFE102/6A18ES-W202-12VDC-CRZ Walvoil 6/2-vejs ventil 1/2"
DFE102/6A18ES-W202-12VDC-CRZ Walvoil 6/2-vejs ventil 1/2" Åben
Partnumber:
12Z470013
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Aktivering
Magnetspole
Antal väger/positioner
6/2
Dräneringsport
G 1/4 BSP
Flödeshastighet nominell LMin
90 lpm
Föroreningsgrad max.
20/18/15 - ISO 4406
Gänga
G 1/2 BSP
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Modell kod
DFE102/6A18ES-W202-12VDC-CRZ
Märke namn
Walvoil
Oljeviskositet rekommanderad
12 - 400 cSt
Skyddsklass
IP 65
Spänning
12 V
Ström
DC
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck med drän max.
315 bar
Tryck utan drän max.
200 bar