12.37X2.62S
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
12.37X2.62S
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
12.37 mm
Farve
Sort
Materiale
NBR
Materialetykkelse
2.62 mm
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C