Rørholder ø6.4 - Sort Glat Polyamid - DIN 1 - 106.4A-PA-H
Artikelnummer:
106.4APAH
Förpackningsstorlek:
0 Set
Minsta beställningskvantitet:
1 Set
Bolt 6-kant - M6x27 - DIN 1 - ZiNi
Artikelnummer: AS1
Antal bolte
2
Bredde
30 mm
D1
6,4 mm
DIN størrelse
1
Diameter rør
6,4 mm
Farve
Sort
Gruppe Stauff
1A
H
26 mm
L1
37 mm
L2
20 mm
Materiale
Polyamid
Model kode
106.4A-PA-H
Mærke navn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C