09BP0808-80
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
65 varianter
Valgt variant:
09BP0808-80
N.muffe 1/2 BSPx1/2 BSP 60gr. L=80 mm.
Specifikationer
Dimensioner och frakt
CH1
27 mm
F
G 1/2 BSP
F1
G 1/2 BSP
Gevind indvendig
Gevind udvendig
H
27 mm
L
80 mm
L2
14 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
I.M.M Hydraulics
Overfladebehandling
El-forzinket
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
315 bar
Ø rør
12 mm mm
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,08 Kg
Nettovikt
0,08 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss