09BP0808-35
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
65 varianter
Valgt variant:
09BP0808-35
N.muffe 1/2 BSPx1/2 BSP 60gr. L=35 mm.
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
CH1
27 mm
F
G 1/2 BSP
F1
G 1/2 BSP
Gevind indvendig
Gevind udvendig
L
35 mm
L2
14 mm
Længde
35 mm
Materiale
Stål
Model kode
Mærke navn
I.M.M Hydraulics
Overfladebehandling
El-forzinket
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
315 bar
Ø rør
12 mm mm
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,08 Kg
Netto vægt
0,08 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse