01BP32/71
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
26 variants
Chosen variant:
01BP32/71
Nippel 2 BSP AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Gevind udvendig
G 2
HEX 1
65 mm
L
71 mm
Materiale
Syrefast Stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Mærke navn
Hydraspecma
R1
G 2 BSP
R2
G 2 BSP
Vinkel
0 °
ØC
46 mm